Hakkımızda      1.www.doktorumhatta.com bir sağlık danışmanlık hizmeti vermektedir.

      2.www.doktorumhatta.com. size tıbbi, tıbbi bakım, tedavi ve reçete konusunda imkan sağlamaz. Tıbbi bir işlem DEĞİLDİR. Danışmanlık , ikinci bir görüş alma hizmetidir.

      3.Görüş:kişilere göre değişen , bilimsel olarak kanıtlanmamış bilgidir.

      4.Yapılan görüşme sonrasında,danışan kendi iradesi ile karar alır. Karar ve sorumluluk kendisine aittir.

      5.Danışman kendisine danışılan konularda verilen bilgilerin doğruluğunu,danışana ait bilgiler olup olmadığını sorgulamaz. Beyana esas olarak kendi bilgi ve tecrübesine dayanarak görüşünü bildirir. Görüş:kişilere göre değişen , bilimsel olarak kanıtlanmamış bilgidir.

      6.Yapılan danışman-danışan görüşmesinde, danışanın memnun olmayacağı görüş bildirilebilir. Danışanın verdiği bilgiler ışığında danışman bilgi ve tecrübesi ile kendi görüşünü ifade eder. Yapılan bu görüşmede danışanın memnun olup olmamasını dikkate almaz. Bilgi ve tecrübesinin gereğini yapar.

      7.18 yaşından küçüklerin kullanımına uygun değildir.. yetişkin üyeler 18 yaş altı bireyler için görüşme yapabilir.

      8.Görüşmeler ücretlidir.

      9. www.doktorumhatta.com illegal amaçlar için kullanılamaz. Tehdit edici, taciz edici, genel ahlaki değerlere uygun olmayan, müstehcen, aşağılayıcı, etnik yada ırkçı, iftira niteliği taşıyan yorumlara/paylaşımlara izin verilmez.

      10.www.doktorumhatta.com danışman ile danışanın buluşma noktasıdır. Danışan yada danışmanın bilgi,fikir,görüş ve beyanları kendilerine aittir. www.doktorumhatta.com ve yönetimi ile ilişkilendirilemez.

      11.yapılan görüşmelerin içeriği www.doktorumhatta.com tarafından incelenmek,irdelenmek,değerlendirilmek zorunda değildir. Içerikten www.doktorumhatta.com mesul tutulamaz.

      12.Göüşmelerde yapılan bildirimler üçüncü bir sms sağlayıcı firma tarafından hizmet alımı şeklinde yapılmaktadır. Görüşmeler www.doktorumhatta.com tarafından şifrelenmiş DEĞİLDİR.

      13.Danışanın görüşme içeiriğine göre yapacağı değerlendirme sonrasında hizmet almaya uygunluğu, güvenlik ve gizlilik derecelendirmesine göre danışanın vereceği kararın neticesinde sorumluluk bilinci ile görüşme başlatılacaktır. www.doktorumhatt.com üzerinden danışmanlık hizmeti almak danışanın tercihi ile gerçekleşecek bir hizmettir.